WHAT DOES ثبت شرکت ها MEAN?

What Does ثبت شرکت ها Mean?

What Does ثبت شرکت ها Mean?

Blog Article

???? از نام مناطق مختلف ایران در صورتی می توان استفاده نمود که شرکت مورد نظر در همان منطقه وجود داشته باشد.

نکات مهم درباره مدارک مورد نیاز برای تاسیس شرکتها مدارک مورد نیاز برای ثبت انواع شرکت‌ها متفاوت هستند؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر کاری با یک کارشناس مجرب ثبتی مشورت کنید و با راهنمایی ‌ایشان مدارک مورد نیاز خود را آماده کنید.

قبل ازاین با الزامات و ضرورت های ثبت شرکت آشنا شدیم. حال باید بدانیم که ثبت هر شرکتی مزایای بسیار ویژه ای برای اعضا، هیئت مدیره و در کل برای آن شرکت یه وجود خواهد آورد و دولت حقوق ویژه ای را برای این شرکت قائل خواهد شد.

???? برای ثبت شرکت هایی که به صورت مشترک بین شرکت های ایرانی و خارجی هستند ، می توان از نام شرکت خارجی به همراه نام فارسی استفاده نمود.

علاوه بر این، شرکت های خارجی برای این که بتوانند به وسیله شعبه یا نمایندگی به امور تجارتی، صنعتی یا مالی در ایران مبادرت نمایند، می بایست شرکت خود را در داخل کشور ثبت نمایند.

✔️ یک مورد صورت جلسه هیئت مدیران به همراه یک نسخه کپی و امضا

این مورد طی یک گزارش تمام و کمال شامل تمامی هزینه های مورد نیاز برای شما توسط سازمان ثبت شرکت ها انتقال داده می شود.

سامانه‌های مرتبط با مالکیت معنوی سامانه آنلاین ثبت برند

سلام اگر تعداد شرکای زیاد دارید و نیاز است آورده های مالی بصورت سهام تقسیم بندی شود، شرکت سهامی خاص بهترین انتخاب است ولی اگر نهایتا تا دو نفر شریک هستید پیشنهاد ما به شما ثبت شرکت مسئولیت محدود است.

برای ثبت شرکت نیاز است حداقل ۳۵ درصد از سرمایه اولیه به حساب شرکت واریز شود و رسید آن برای اداره ثبت ارسال گردد. امکان تغییر و جابجایی اعضا و شرکا در شرکت سهامی خاص وجود ندارد.

حداقل سن هیجده سال (در مواردی get more info که فرد در شرکت دارای سمت گردد.)

در مورد انواع شرکت های تجاری می توان به ۸ شکل مختلف اشاره کرد. این موارد به صورت زیر است:

نحوه ثبت شرکت به نوع شرکت شما بستگی دارد. این کار معمولاً به صورت اینترنتی انجام می‌شود. با توجه به اینکه ممکن است هر نوع شرکتی برای هر کسب و کاری مناسب نباشد؛ توصیه می‌کنیم قبل از شروع فعالیت و انتخاب نوع شرکت، شرایط خود را بررسی کنید و سپس بین انواع مختلف شرکت‌ها، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

✔️ همه اشخاص حقیقی و حقوقی چه ایرانی و چه خارجی (افراد خارجی در صورت داشتن و ارائه دادن اصل پاسپورت و ترجمه و دریافت کد فراگیر ایرانی) امکان ثبت شرکت در کشور جمهوری اسلامی ایران را دارند.

Report this page